O firmie

     Nasza firma istnieje na rynku od 2003 roku. Początkowo zajmowaliśmy się głównie produkcją trumien. W roku 2008 przy zwiększającej się ilości organizowanych pogrzebów, postanowiliśmy, że to właśnie kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowych stanie się podstawową działalnością, a jako cel postawiliśmy sobie – świadczenie usług na najwyższym poziomie z pełna odpowiedzialnością oraz godną i profesjonalną obsługą bez względu na możliwości finansowe rodziny.

    Punkty przyjęć i obsługi znajdują się w dwóch miejscach na terenie gminy Klucze tj. Klucze ul. Zawierciańska 7 oraz w Chechle ul. Kluczewska 120. Zapewniamy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całej gminy, jak również powiatu olkuskiego i poza powiatem. Zakład Pogrzebowy „MYSZOR” jest wysoce konkurencyjną firmą w branży usług pogrzebowych z uwagi na fakt, że jesteśmy producentem trumien, posiadamy bezpłatną własną chłodnię oraz salę do przygotowania zmarłych, gdzie można dokonać ostatniego pożegnania przed pogrzebem.

      Wybierając nasz zakład pogrzebowy nie musisz się o nic martwić, co wiąże się z pogrzebem bliskiej Ci osoby. Prowadzimy uzgodnienia i załatwiamy za Ciebie wszystkie sprawy. Możemy wypłacić zasiłek pogrzebowy jeszcze przed pogrzebem, a jeśli jest taka wola – zajmujemy się czynnościami związanymi z kremacją zmarłych.

      Nasze usługi są coraz częściej polecane przez inne osoby, które zlecały nam wykonanie pochówku i to jest dla nas wizytówką. Klienci przekonują się również do naszych niskich cen i pełnego profesjonalizmu zapewniającego uczynienie ceremonii pogrzebowej zgodnej z powagą sytuacji.

      Nasza firma jako pierwsza w powiecie olkuskim oprócz rozwieszania klepsydr w miejscach wskazanych przy zleceniu – oferuje zamieszczenie klepsydry w wersji elektronicznej na stronie informacjepogrzebowe.pl, dzięki której bez wychodzenia z domu można sprawdzić czas i miejsce uroczystości pogrzebowej (co pozwala na lepszą organizację udziału w uroczystościach pogrzebowych osób z poza terenu miejscowości zamieszkania zmarłego).

    Możemy zapewnić ubranie dla osoby zmarłej, przygotować ciało i ubrać zmarłego, zorganizować wiązanki i wieńce.

     Wystarczy, że wydasz odpowiednią dyspozycję, a my resztę załatwimy za Ciebie.

 

Dane firmowe:

F.P.H.U. „MYSZOR” – Krzysztof Myszor

32 -310 Klucze; Chechło ul. Kluczewska 120

NIP: 637-124-83-35

REGON: 356577821

Komentarze są wyłączone.